poniedziałek, 15 grudnia 2014

Wyniki losowania w konkursie Silverado i Matkopolkowa

Wyniki losowania w konkursie bożonarodzeniowym:)

Jak już pisałam we wcześniejszym poście prace były tak ładne, tak pracochłonne, że nie odważyłam się na ocenianie ich, bo gdybym miała odpowiednią ilość bombek nagrodziłabym każdego. 
Ponieważ jednak nie dysponuję tyloma bombkami musieliśmy rozdysponować te pięć, które dostaliśmy od Pani Magdy Słodyczki z Fabryki Bombek Silverado z Józefowa. 
Oto szczęściarze losowania przez Zośkę i Szczypiora.  Jeden był wyjątek, który bezkonkurencyjne zgarnął nagrodę - Witold w konkursie literackim, ponieważ jego praca była jedyną w tej kategorii.
Oto lista osób, do których trafią bombki :
I kategoria: Amelka
II kategoria: Jan
III kategoria: Witold
IV kategoria: I nagroda- Ach!
                      II nagroda-Bogusia

Serdecznie Wam wszystkim gratuluję i poproszę o Wasze adresy na matkopolkowo@gmail.com

Pozdrawiamy - Matka Polka, Marysie losujące i śpiący Kropek oraz nieobecni ( na szczęście, bo by zabrakło kategorii do losowania;)),  bawiący się na warsztatach robienia mydła - Mirabelka i Brunisław :)

Jak znajdę chwilę później to wrzucę zdjęcia z imionami zwycięzców, ale muszę je najpierw zedytować,  bo Zośka tak słabo długopisem je powypisywała, że bez zbliżenia trudno coś dostrzec;)
Ps. A w ogóle Zośka stwierdziła, że może by tak... zamieszać,  no bo przecież nie może być tak, zeby maluchy nic nie dostały. Cóż,  nie można oszukiwać. To ważna lekcja, ale... rzeczywiście w te prace włożono tyle serca, że nie można tak zwyczajnie i nich zapomnieć. Idziemy z Zochą do piwnicy szukać nagród pocieszenia. Taka niespodzianka dla tych zdolnych dzieciaczków:)

3 komentarze:

 1. Supcio Chrupcio! Cieszę się bardzo... ale gdyby jednak nic się w piwnicy nie znalazło jestem gotowa przekazać swoją nagrodę maluchom ;-) P.S. Brawo Zosia za szlachetność!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kochana Ach! Yo bardzo szlachetne z Twojej strony jednak mam nadzieję, że Twoje poświęcenie nie będzie potrzebne - mam aż dwie piwnice;) byle tylko czas się znalazł - 1,5 h temu wróciliśmy ze Szczypiorem od lekarza. A jutro dwie rundy- ja i Zośka. Obym zdążyła do świąt dosłać...

   Usuń
  2. Spoko! Matka Polka wie o czym mówisz (piszesz) :) Nie pali się ;) ach!

   Usuń

Rozgość się u nas i spędź miło parę chwil :)